Naujosios Akmenės Šv. Dvasios Atsiuntimo bažnyčia

sukurta MobsStudio.biz  

Kviečiame prisijungti prie jau ketvirtą kartą rengiamos Lietuvos advokatūros ir Lietuvos „Caritas“ iniciatyvos padėti nepasiturintiems žmonėms bei artėjančių švenčių proga padovanoti jiems nemokamą teisinę pagalbą (pro bono). Šiemet prie mūsų iniciatyvos jungiasi Maltos Ordino Pagalbos Tarnyba (MOPT) ir Nacionalinis skurdo mažinimo organizacijų tinklas, kad dirbdami drauge galėtumėme sudaryti sąlygas kuo daugiau žmonių gauti nemokamas teisines konsultacijas.

Tai puiki galimybė Caritas darbuotojams bei savanoriams gauti konsultacijas įvairiais teisiniais klausimais, kurie iškyla teikiant pagalbą žmonėms. Šiomis konsultacijomis kviečiame pasinaudoti ne tik Caritas, bet ir kitų įstaigų, bendruomenių globojamus žmones.

Nemokamos konsultacijos bus teikiamos Advokatūros savaitės metu – 2019 m. gruodžio 2 – 13 dienomis, Caritas patalpose arba advokatų kontorose, priklausomai nuo Jūsų miesto.

 

Jeigu jums reikalinga nemokama advokato konsultacija, prašome kreiptis į kontaktinį asmenį artimiausiame mieste:

 

 

Vilniaus regionas: (Vilnius, Ignalina, Varėna, Širvintos, Trakai): Edita Kundrotienė tel. nr. 865085094

Kauno regionas: (Kaunas, Kėdainiai, Raseiniai, Ukmergė): Kristina Bajarūnaitė te.nr. 860125922

Telšių regionas: (Jurbarkas, Kretinga, Mažeikiai, Naujoji Akmenė, Plungė, Palanga, Šilutė, Telšiai, Tauragė, Klaipėda, Gargždai): Aurelija Lipskė 868758020

Šiaulių regionas: (Šiauliai, Joniškis, Radviliškis): Dalia Garnienė tel. nr. 861108858

Vilkaviškio regionas: (Marijampolė, Alytus, Šakiai, Prienai): Giedrė Volff tel. nr. 865516739

Kaišiadorių regionas: (Molėtai, Širvintos): Giedrė Adlytė-Chveduk tel.nr. 868326929

Lietuvos Caritas (bendra informacija): Vaida Matusevičiūtė tel. nr. 867441393

...yra dalykų, kurių negalime pažinti protu, todėl turime priimti juos tikėjimu. Taigi tikėjimas neprieštarauja protui, bet išeina už jo ribų. Tikėjimas yra tarsi šeštasis pojūtis, kuris padeda tais atvejais, kai susiduriame su tuo, ko mūsų protas neaprėpia...

kilti į viršų